تاريخ : چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ | 19:24 | نویسنده : hejazi

نیکبخت: سه پیشنهاد در لیگ برتر دارم ولی به خاطر آقافرهاد می‌مانم/ فوتبال ناپاک؟ من که چیزی ندیدم!

لیگ برتر - علیرضا واحدی نیکبخت می گوید می خواهد با پیکان به لیگ برتر برگردد.

 عليرضا واحدي نيكبخت مهاجم سابق پرسپوليس و استقلال كه حالا از سطح اول فوتبال ايران فاصله گرفته است، مي‌خواهد همچنان در پيكان بازي كند. او در حال حاضر چند پيشنهاد در ليگ برتر دارد ولي مي‌خواهد همچنان زيرنظر فرهاد كاظمي بازي كند. نيكبخت در گفت‌وگو با خبرآنلاين به سوالات پاسخ مي‌دهد.
مثل اينكه از چند تيم ليگ برتري پيشنهاد داري؟
بله من دو، سه پيشنهاد دارم ولي با باشگاه پيكان قرارداد دارم و مي‌خواهم تا آخر ليگ در اين تيم بمانم. دو پيشنهاد از كرمان دارم و يك پيشنهاد هم از تبريز ولي در پيكان مي‌مانم.
با اين پيشنهادها وسوسه نمي‌شوي كه به ليگ برتر برگردي؟
خير، وسوسه نمي‌شوم چون من در پيكان راحت هستم. هيچ مشكلي با بازيكنان ندارم و از همه مهمتر اينكه با فرهاد كاظمي كار مي‌كنم. وقتي اينجا اذيت نمي‌شوم دليلي ندارد كه بروم.
اگر به كاظمي بگويي كه از ليگ برتر پيشنهاد داري، فكر مي‌كني كه او موافقت كند؟
آقا فرهاد در حق من خيلي لطف كرد و من هيچ وقت به او اين حرف را نمي‌زنم. او غير از مسائل فوتبالي خيلي چيزها به من ياد داد و به خاطر آقا فرهاد و آرامشي كه دارم از پيكان نمي‌روم.
در هفته‌هاي اخير امتيازهاي حساسي را از دست داديد. با اين شرايط فكر مي‌كني كه صعود كنيد؟
بله امتياز از دست داديم ولي تيم‌هاي پايين هم امتياز از دست دادند. مطمئنا در نيم فصل دوم شرايط بهتر مي‌شود و اميدوارم در ليگ برتر بمانيم. من دوست دارم سال آينده هم در كنار آقا فرهاد كار كنم.
اين روزها بحث فوتبال ناپاك در ايران دوباره داغ است. در اين مورد چه صحبتي داري؟
اين مسائل در حيطه وظايف من نيست كه بخواهم در موردش صحبت كنم. در همه جاي دنيا فوتبال ناپاك وجود دارد ولي من شخصا در فوتبال ايران ناپاكي نديدم. زياد هم دوست ندارم در مورد اين مسائل حرف بزنم.
راستي نظرت در مورد حضور دنيزلي در پرسپوليس چيست؟
او مربي بزرگي است و من آرزو دارم دوباره با او كار كنم. به نظر من او مي‌تواند در پرسپوليس نتيجه بگيرد.


برچسب‌ها: پیشنهاد تیم های لیگ برتری به نیکبخت واحدی, جدیدترین پیشنهدهای لیگ برتری, نیکبخت واحدی و فرهاد کاظمی, گفت و گو با alireza nikbakhte vahedi, ugdvqh kd;foj, hpnd

  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ